powrót

Łapka do łapania kretów i nornic

łapka na nornice
Symbol Rodzaj
2331 Łapka na nornice duża PCV

Opis produktu:
Pułapka przeznaczona jest do łapania kretów i nornic.
Łapka jest przydatna na działkach i ogrodach przydomowych.
Oferowana kretołapka jest urządzeniem prostym, ale skutecznym. Pozwala w szybki sposób wyeliminować ze swojego terytorium niechcianego szkodnika.
Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego.
Stosowanie:
Na długość pułapki należy odkryć podziemny kanał pomiędzy dwoma kopcami, w którym poruszają się krety lub nornice. Istotne jest, aby zrobić to starannie ? tak, aby kanał był odpowiednio oczyszczony i przede wszystkim drożny.
Kolejnym krokiem jest umieszczenie w odkrytym kanale pułapki. Trzeba to zrobić tak, aby otwory na pułapce znajdowały się u góry. Oraz tak, aby do kanału i pułapki nie dostała się ziemia ani inne zanieczyszczenia.
Otwór należy zakryć np. płytą chodnikową, ziemią, darnią lub kamieniem w taki sposób, aby nie docierało do niego światło. Ażeby zabezpieczyć pułapkę przed dostaniem się do jej wnętrza ziemi, powinno się okryć ją czarną folią.
Miejsce, gdzie została umieszczona pułapka, należy na koniec oznaczyć. Pułapkę można kontrolować bez usuwania jej z kanału, ponieważ to, czy złapał się do niej kret lub nornica, widać przez górne otwory.
Parametry produktu:
– długość: 21 cm
– szerokość otworu: 4,5 cm